| xy_5809 a întrebat:

Credeti ca poate exista o prietenie intre un baiat si o fata fara ca unul dintre ei sa se indragostreasca de celalalt dupa ceva timp?

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu prea exista, sunt cazuri rare! Funda?

| Madilyn a răspuns:

Da, poate exista.
Nu e neaparat sa se indragosteasca unul de celalalt. Adica, daca pana in momentul respectiv ei sunt doar prieteni, inseamna ca ei se vad unul pe altul ca niste prieteni. Nu simt nicio atractie. happy

| R0CA19 a răspuns:

Cam greu din moment ce sunt de sexe opuse deoarece daca sunt prieteni buni cu timpul or sa ajunga sa simta o oarecare atractiewinking Nu ai cum sa stai si sa fii bun prieten cu cineva fara sa simti ceva, la fel si intre fete doar ca sunt de acelasi sex deci no problem... la sexe opuse alta treabawinking
Sper ca ai inteles big grin