| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Credeti ca pot face fata daca Cambridge-ul in clasa a 12-a, in decembrie si totodata sa am sansa sa invat si pentru facultate ca sa intru din prima?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu asa am facut. laughing O perioada pana in decembrie m-am concentrat doar pe Cambridge si dupa cand am scapat de el am inceput sa invat imediat pentru bac/facultate.

| andreeal41 a răspuns:

Cred ca depinde doar de tine si cat de organizata esti; de asemenea depinde si pentru ce facultate inveti, dar daca vrei, se poate! Succes!