| madutza2468 a întrebat:

Credeti ca prea multa sinceritate strica intr-o relatie?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu, nu o strică... minciuna da!

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Eu una nu cred ca strica.Deoarece o relatzie e bazata pe iubire, intzlegere si SINCERITATE.
Daca ti ai mintzi mereu iubitul/iubita cu ceva, ea/el ar mai putea avea incredere in tine? NUU.
Mult noroc si mereu sa fi sincera:*:*:*

| ßarbie a răspuns:

Nu, dar depinde cat de sincerwinking. Sau daca vrei sa-i spui numai adevarul, incearca sa mai "modifici" acel adevar big grin

| Ruddy_2272 a răspuns:

Da. E bine ca fiecare sa aiba cutiuta cu secrete intime.

| AndrewThinks a răspuns:

Prea multa sinceritate niciodata dar sa spui totul numai cand sunteti foarte apropiati adica ca si cum ati fi... nu stiu cum sa explic dar ai sa simti cand o sa-i poti spune ceva ce nu ai vrut sa-i spui sau tea jenat sau... Deci cred ca am reusit sa dau cat de cat un raspuns.

| deea_5313 a răspuns:

La baza unei relatii se afla sinceritatea iubirea si increderea dar sincer o mica minciunica nu strica