| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca Basescu o sa ramana presedinte? sau nu?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Vom vedea maine, Radu Stroie spune ca in listele electorale permanente sunt modificari majore, care pot duce la rasturnarea situatiei la CCR.
Ce ar insemna exact surpriza nu stiu, dar tind sa cred ca Basescu va reveni la Cotroceni happy

| eurynomus a răspuns:

Ramane da l in mortii masii de betivan chior si handikapat

| Mădă0611 a răspuns:

Nu, ca lumea crede ca altii sunt mai buni, desi populatia tarii are parte din vina. Eu nu inteleg de ce nu explica cineva la tv cum sta treaba cu economia si statul, asa pe scurt si folosind cuvinte simple, pe care sa le inteleaga toata lumea. Pot sa le explic eu, daca vor, dar apoi sa ma puna "boss-ul boss-ilor" la anticoruptie big grin

Răspuns utilizator avertizat