| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e imposibil ca cineva care vine la serviciu cu masina, sa fie putin pilit?

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Ce sens are cuvantul "pilit" aici? Chiar nu imi dau seama.
Sa mergi la serviciu cu masina mi se pare foarte normal. Nu vad nici o problema.

| neacsumihai2009 a răspuns:

Chiar deloc

nu stiu de ce te miri...

| anonim_4396 explică (pentru neacsumihai2009):

Eu am observat o colega de serviciu mai in varsta comportandu-se cam ciudat.Radea din orice zgomotos, scapa geanta din mana, dadea ceaiul din pahar pe hainele mele fara sa realizeze.Am vorbit cu un alt coleg despre comportamentul ei dar mi-a spus ca e imposibil sa fie beata de vreme ce a venit la serviciu cu masina.De mirosit a alcool nu mirosea dar poate n-am eu nasul format.

| neacsumihai2009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate a fumat ceva