| Mélancolie a întrebat:

Credeti in spirite? :-s

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Chiar azi-noapte am jucat sah cu Bloody Marysmug

| Vizitiul a răspuns:

Cred in puterea omului de a -si imagina, dar si mai mult cred in puterea omului de a gandi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu cred in spirite, chiar daca nu am avut ocazia sa vad niciodata fantome.

| 4b a răspuns:

Nu cred...chestia asta si multe altele sunt niste prostii!

| BLURREDLINES a răspuns:

Da, eu cred. Am trait o gramada de experiente de care ti-am spus si nu vreau sa mi le mai amintesc :-J. :X:X:X fi vesela si nu te mai gandi acolo oh go on...si asa mai mergem la biselove struck si ne rugam!

| тøхх a răspuns:

Da

| Anonim69 a răspuns:

Mdarolling eyes
asta e, altii`s facuti sa le simta, altii nubig grin
stai linistita tu, nu le lua in seamabig grin

| axel007 a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca prea multa lume vb ca a vazut.si nu cred ca suntem singuri!

| Oran2000 a răspuns:

Da cred destul de mult!

| defecta a răspuns:

Da ff mult:SS

| LoLyCa a răspuns:

Da azi dimineata m-am jucat wc cu michel jackson :->