| adolescentacool a întrebat:

Voi credeti in spirite?

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

In spirite sincer cred!winking in zombi si fantome nu cred! laughing)

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Da.

| Generalul a răspuns:

Nu, nu exista asa ceva!

| IrishCream a răspuns:

Da cred! In duhuri si spirite! Nu in zombi, varcolaci, strigoi.

| Promiseland a răspuns:

Ferm-NU

| Aliiy a răspuns:

Eu unul cred..deoarece in fiecare seara aud la mine la tara cand ma duc zgomote intr-o debara care e inchisa cam mereu, si eu cred ca chiar exista.big grin

| Lotzy_Razvan_1989 a răspuns:

Te uiti prea mult la TV, sau vezi prea multe filme pe net. Nu exista Spirite, Vampiri, Zombi, Extraterestri, etc. happy

| adolescentacool explică (pentru Lotzy_Razvan_1989):

App lotzy_razvan_1989 nici nu am spus ca eu cred in toate lucrurile astea dar spiritele chiar exista ...si noi oameni avem abilitatea de a vorbi cu ele dar trebuie sa fi foarte relaxat nu toti oameni reusesc sa faca asta DUMNEZEU ITI DA DAR NU ITI BAGA SI IN TRAISTA