| Ariel21 a întrebat:

Credeți in,, suflete pereche,,? L-ati intalnit pana acum?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

In sensul de oameni cu care te potrivesti fara efort, care te inteleg tot timpul simti si tu o energie ererna de a face orice pentru persoana redpectiva? plus sentime te la cota maxima tot timpul, nu exista.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand aveam sperante ca il gasesc l-am intalnit pe fuga, acum daca mar cauta ea pe mine o refuz asa de-al dracului sa vada ce inseamna sa nu aibe parte cand simte nevoia.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru mgtow):

Goooooooooooood

| Ariel21 explică (pentru mgtow):

La fel am patit si eu ( de fapt pățesc asa)... l-am placut ( inca plac) pe cineva si nici macar nu ma baga in seama.Se baga on seamna cu colegele mele dd clasa si pe mine ma evita...nu stiu ce sa inteleg din asta? cand colegii mei bat apropoul sa stea cu mine in banca zambeste de numa, cand ii trimit mesaje de abia imi da seen sau imi raspunde.ce ar trebui sa inteleg din asta? sa o las mai moale si sa il,, provoc,, intr-un fel sa vorbeasca cu mine? Sa fiu indiferenta fata de el?

| mgtow a răspuns (pentru Ariel21):

Nu merita sa insisti poti gasi pe altcineva

| darrio2007 a răspuns:

Da. Sunt deja la al doilea. Se pare ca este mai pereche decat primul suflet.

| Alesandraas a răspuns:

NU exista suflete pereche, dragoste la prima vedere.
Există doar atracție la prima vedere!
Sa treceți de 23 și după va dați seama?

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu cred. Nu vreau sa cred ca un singur om este compatibil cu tine și aia e, dacă nu îl găsești rămâi nefericit. Ar fi o prostie.

| Ariel21 explică (pentru Nirvanaaa):

Adevarat si asta...

| 1997onur a răspuns:

Da există cu adevărat suflete pereche.

| literallythesamebruh a răspuns:

Trăiesc un moment de genul, dar și dacă s-ar dovedi că nu suntem "suflete pereche", eu sunt super ok. happy

| denidenisa2139 a răspuns:

Dap cred, si da, l-am intalnit...dar a plecat.

| Ariel21 explică (pentru denidenisa2139):

Imi pare rau sa aud asta?

| Ariel21 explică (pentru Ariel21):

sad

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Ariel21):

E ok...m-am obisnuit cu ideea...

| y6amikko a răspuns (pentru denidenisa2139):

Daca a plecat nu se numeste suflet perechehappy