| dada a întrebat:

Credeti in vise? de o luna il visez numai pe fostul meu iubit sau multe chestii legate de el... sad

19 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Il visezi pentru ca inca il iubesti.Iti urez impacare placutáwinking

| maryana5 a răspuns:

De cand cu vacanta asta imi visez numai colegii de clasa si profesorii chiar si gardianul scolii! laughing
ieri am visat-o pe profesoara mea de romana! love struck si ghiciti ce facea love struck?
-...
ne dadea test straight face
xoxo, mary straight face

| xibalba a răspuns:

Visele tin de subconstient si cam atat. De crezut in vise nu cred, pentru ca decat sa stau si sa cred in ceva care putin probabil se va realiza, mai bine actionez eu singura si voi fi sigura ca visul devine realitate

| yuli10 a răspuns:

Visele sunt dorinte ale subconstientului, dar si temeri... dar nu intotdeauna ceea ce visezi este asa, pentru ca mintea ta poate invalui intr-o imagine cu totul altceva.
dar de obicei cand visezi un fost iubit, e semn ca nu esti multumita de o relatie actuala, din cate am auzit.

| Amrita a răspuns:

Da! Mi s-a intamplat su mie.sa visez o persoana la care tineam...In vise imi cerea sa ne impacam...Si asa si e acum, deci...da...cred.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Da ma:X se vede ca`l iubesti!
Eu patesc des asa...si ma trezesc plangand stiin ca nu e langa minesad
Probabil cand adormi, te gandesti la el!:X de accea`l vysezy...

| shishilik a răspuns:

Oricine viseaza. Psihologii spun ca visele sunt imaginile pe care le avem in subconstient. Chiar daca nu iti dai seama, te gandesti mai mult la fostul tau iubit, si iti doresti sa te impaci cu el, sau din contra, te-a facut sa suferi foarte mult, si inca nu poti trece peste asta. Visele sunt propriile tale ganduri!

| alle529 a răspuns:

In unele da, in unele nu.happy

| viki a răspuns:

Il visezi pentru ca te gandesti mereu la el.winkingEu cred in vise.

| emy a răspuns:

Eu cred in vise.Probabil ca iti este dor de el, si te gandesti intens la el.Nu-i asa?

| kuzican a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru happy dar cred ca mi se intampla pentru ca ii duc lipsa si mie foarte dor de el ( nici nu am cum sa il vad big grin)
Cred ca inainte de a imi fi iubit imi era cel mai bun prieten si acum imi lipseste foarte mult ca prieten.
o sa treaca cu timpul, cand o sa apara un alt baiat in viata noastra, nu fi trista happy

| alecs_5368 a răspuns:

Hmm.si eu eu l-am visat pe fostul' iubit in primele zile dupa ce ne-am despartit.cat despre intrebarea ta.thinking nu pot spune cu exactitate:CRED... dar imi place sa visez...si unele vise ma ajuta("imi alina" anumite stari mai proaste). nu ne costa nimic sa visamwinking

| pepenerosu a răspuns:

Hehelaughing uneori imi doresc sa devina realitate. uneori nu. Nu stiu ce sa cred. uneori mi s-a intamplat ce s-a intamplat in vishappy. Sau asemanator. ce ne-am face fara vise?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca te gandesti ziua la elwinking
Eu cred in visebatting eyelashes
Acum 4 zile am visat ca un prieten mi-a zis ca ma iubeste si ieri s-a intamplat laughing
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele raman vise dar uneori visele se indeplinesc, tine numai de voi doi happy eu cred in vise s de multe or mi s-a intamplat, am visat k fostl meu prieten mi-a zis ca inca ma mai iubeste si k totus intre no va fi un perete, si asa a fost, bariera era o pretena big grin ai incredere, lucrurile se vor rezolva de la sine chiar daca nu strica sa tragi putin sforile

mult succes la visat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ca cineva citea poezii de dragoaste si eu nu plingeam dar ma simtzeam foarte pasionat si jalnic tot o dfata c ear putea insemna asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapie ubyta si eu am patit asta... pentru ca la vise mai lucreaza si subcontientul tau... si tu nu te`ai impacat cu gandul ca v-ati despartit si tie dor de el, ti`e dor sa-l ai langa tine ca inaintesad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseara l-am visat si eu pe fostul meu prieten ...ca ma pupacea si avea grija de mine.asa cum faceam inainte sad mi-e dor de el sad

| denysu a răspuns:

Cred in vise...de multe ori ceea ce am visat s-a intamplat.