| VampyYuki a întrebat:

Cu minunata ocazie a zilelor orașului mi-am luat și eu un minunat tricou cu mult adorata mea formație Nightwish. Tricoul arată exact ca ăsta: http://www.bestial.ro/......t291.html. Și mi-e că e scris "Imaginarium" pe el in loc de "Imaginaerum". Și JUR pă Maica Precista că pe moment n-am văzut! Eram atâta de obsedată să cumpăr acel tricou încât n-am văzut că e scris greșit. Însă, văzând tricoul ăsta pe acel site m-a făcut să mă-ntreb dacă textul chiar e greșit (știu că așa e, dar vreau o confirmare). Și ciudat încă de la început mi s-a părut faptul că pe spate scrie:"Made in Hong Kong and some various other places". Nu prea înțelegeam ce legătură are dar l-am luat. Mare lucru dacă nu ăia care mi-o vândut tricou' îs și cei de pe site-ul de mai sus. Ioi. Nu-mi vine să cred pe ce-am dat banii. Și-așa m-am învățat minte să nu mai cumpăr nimic de la tarabe așezate pe străzi de zilele orașului fără să mă uit de 10 ori înainte. Nu pot să cred că n-am văzut. Am nevoie serioasă de ochelari. Lăsând asta, aș vrea link-uri la niște site-uri de unde pot achiziționa tricouri cu formații&stuff la prețuri acceptabile. Și în cazul în care sunt dintre voi care au comandat de pe acele site-uri, vreau păreri. Vreau să știu dacă marfa lor chiar e bună de ceva, și vreau să mă informați și cu privire la cheltuielile legate de transport. Mai ales asta. Mulțumesc anticipat, și scuzați relatarea idioată pe care tocmai ați citit-o, spunându-vă că ați fi putut face altceva în loc să vă mirați de cât de oarbă și proastă sunt. Mulțam fain!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| nevermind3322 a răspuns:

Si eu am avut probleme de genul asta laughing incearca sa te uiti pe gotica.ro ca acolo sunt tricouri foarte faine. Nu sunt multe modele, dar calitatea e foarte buna. Succes si fii atentawinking