| curious01 a întrebat:

Cu vreo luna in urma am racit iar dupa aia mi-a trecut, dar simt ca nasul mi-a mai ramas putin infundat, daca o sa iau tratament acuma o sa fie tot normal?

3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Sanse minime, sa ai caile nazale infundate de la o posibila sau o evenduala deviatie de sept. Consulta medicu de familie, ca cu siguranta iti v-a da trimitere catre un ORL. [Funda]

| curious01 explică (pentru MotanAndrei):

Sanse minime ca sa-mi treaca sau ce?

| 16Gabriela a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat si am luat picaturi de nas si mi-a trecut, incearca si tu.