| Monst a întrebat:

Cum ai reacționa daca un prieten /prietena daca este cazul ți-ar spune ca este vampir? Și chiar ți-ar dovedi ca este unul?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

I-as cauta ceva clinica de dezintoxicare ca nu-i ok ce fumeaza

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îi zic să plece de unde a venitlaughing

| Hammurabi a răspuns:

Nasol.
Nasol rău.
Cine ar mai avea curaj să stea la un sex or@l știind că prietena e vampir? laughing

| Catrice a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu as avea dacă iubitul meu ar fi vampir rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns (pentru Catrice):

L-ai face fericit din 28 în 28 de zile. laughing

| Catrice a răspuns (pentru Hammurabi):

Aproape, laughing dacă apare un mutant mic în burtica, tati rămâne fără rezerve și merge la alta

| hisaruki a răspuns:

M as indeparta de el/ea pana nu ne mai recunoastem