| Alessya_9687 a întrebat:

Cum ar arata fata visurilor tale? fundita

2 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Stai sa iti raspunda Cipi tongue
Satena sau roscata cu parul lung
Ochii verzi
fata senina
provocatoare
usor rea dar si buna happy
Tot ce conteaza e in interior poate sa fie superba top model daca comportamentul lasa de dorit si isi bate joc de persona de lanaga ea.
Nu trebuie sa fie nemaipomenti de slaba. sa fie feminina si de aici izvoraste frumusetea.
calitatile ei ar trebui sa fie sinceritatea.
Nici o femeie /fata nu este urata nu exista asa ceva, exista doar femei care nu stiu sa se puna in valoare.
Ce ai tu nu are x si ce are x nu are y, fiecare femei are ceva special imposibil de comparat.

| herbalist a răspuns:

Sa nu caute sa se afle mereu in centrul atentiei dar in acelasi timp sa fie persoana care imi starneste interesul mereu si ma face sa vreau sa o cunosc mai bine in fiecare zi, sa nu fie super inteligenta dar nici sa nu am ce vorbi cu ea, sa nu fie de o frumusete nemaivazuta dar sa fie "frumoasa" mea si chiar daca nu ne-am potrivi la anumite pareri asta sa ne faca sa ne apropiem mai mult si nu in ultimul rand sa nu aflu ca ma inseala ci daca nu ma mai vrea sa imi spuna dinaintewinking