| crazyinlove a întrebat:

Cum arata fata visurilor tale?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce zici, am gusturi bune:
http://proalba.ro/......apamondul/
Sărbători fericite alături de ea, dacă se poate!

| KristalPop a răspuns:

Fata visurilor mele nu cred există.
Noţiunea de "fată ideală" mă duce cu gândul la lucruri făcute exact, după nişte "reguli" bine stabilite.
Fata visurilor mele este aceea care îşi acordează imperfecţiunile cu ale mele.
Fiecare are idealul său.
În mod normal trebuie să fie frumoasă, cât mai feminină, nivel intelectual ridicat (cu care să pot conversa sau aborda orice subiect de orice tip), să aibă iniţiativă, să fie independentă.

| LegionarulRoman a răspuns:

Buna la suflet, blanda, inteligenta, sa iubeasca copii, sa-si respecte parintii si alte calitati interioare pritre care si credinta.In exterior,ne e greu sa recunoastem,dar,sa aiba cat de cat sani,fese,sa fie supla,sa aiba un chip placut si care radiaza de sanatate si fericite(nu am preferinte pentru culoare la par,prefer parul ondulant sau drept, ochii sa nu fie verzi, gurita ca o ciresica, cu gropite, si niste alunite adorabile).

Răspuns utilizator avertizat
| Xtal a răspuns:

Surdo-muta.