| DizzyBulinute a întrebat:

Cum ar fi pentru voi scoala ideala?

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Asa as vrea sa fie scoala
-Vom avea parte de ore mai usoare cu mai putina matematica pe saptamana(maxim 2 ore);
-Fiecare elev va putea sa se imbrace cum vrea el la scoala;
-Pe parcursul verii veti beneficia de aer conditionat iar pe timpul iernii de caldura;
-Daca un elev nu si-a facut tema la un obiect are dreptul sa fie iertat de 2 ori cu promisiune sa aduca tema ora viitoare;
-Vinerea in loc de ore se va face o activitate cu toata clasa;
-Daca cineva intarzie la ora 10 min are dreptul sa fie iertat de 3 ori;
-Daca cineva va lua o nota rea va avea sansa sa isi repare nota;
-Pe zi se vor face doar 4 ore iar 2 ore se va viziona un film.

3 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Astai discursu meu de la Civica pentru candidatura la presedentia clasei si am iesit laughing

| Smiiiley a răspuns:

N-ar fi!laughing

| codrinstefan2103 a răspuns:

Pentru mine ar însemna învățământ modular. Sunt absolut sigur că vor scrie câțiva pe aici fără teme, fără teste, fără profesori însa aia nu-i școală. Te duci la birt dacă vrei să șezi la țigări și cafele, la școală te duci să înveți.