| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face o "papusa" ca asta? http://2.bp.blogspot.com/......Close1.jpg (nu conteaza pentru ce, doar am nevoie) Am material, dar nu stiu cu ce sa inlocuiesc fata cu ochii si dintii.
Ceva idei?

1 răspuns:
| watzzup a răspuns:

Cum ai gasit imaginea aia? laughing. Dintii fai din "pasta FIMO" daca ai auzit de aia. O comanzi de pe net... Ochii din... Nu stiu ia si tu niste nasturi sau rupele ochii de la animalele tale de plus. Asa si fata las-o din materialu ala. P.S. Stii ca fata e fake nu?