| raduspace10 a întrebat:

Cum as putea sa fumez la scoala ( in exterior ) si sa nu miros dupa la ore? Stau in prima banca si daca ma miros profii am incurcat-o.... Si cam cate tigari s-ar putea fuma folosind respectiva metoda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti cool doar cand tragi din tigara? De ce nu esti cool pana la capat sa iti si asumi?

| Zorok a răspuns:

Pai daca ai pauza de 10 min, fumezi o tigara si iti iei de acasa un spray sau parfum ca sa nu mai mirosi, mananci ceva si aia e.Bafta

| Mihaela_Bodolan_1999 a răspuns:

Ai putea să-ți iei o țigară electronică, nu miroase deloc din cate stiu. Dar prieteni de ai mei fumează, se duc la baie, se spală, se parfumeaza si aia e, nu se mai simte