| KenVyQ a întrebat:

Cum as putea sa imi conving parintii sa luam un caine mai mic? De ex un beagle sau bichon..sa ii conving ca sunt mai responsabil decat cred ei? P.S Stau la bloc!

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Uite ca am si eu aceeasi problema. Ajung sa le jur ca sunt responsabila,stiu ca catelul inseamna mai putin timp liber,responsabilitate enorma, nu e doar o simpla jucarie pe care o putem arunca, cere grija permanenta, are nevoie de ingrijiri speciale. Daca ai spus toate astea si parintii nu vor sa-ti ia un caine, trebuie sa formam Clubul sarmanilor copii cu parintii care nu vor sa cumpere un caine. Sper ca vei avea mai mult noroc decat mine.Bafta!

| KenVyQ explică (pentru KateMiddleton):

Mda....niste cuvinte bune de aruncat in fata lorlaughing

2 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Ei cred ca daca il tii la bloc il vei chinui. Probabil ii poti convinge daca le spui ca numai tu te vei ingriji de el.