| anonim15 a întrebat:

Cum as putea sa imi sterg hi5-ul daca i-am uitat parola?

10 răspunsuri:
| Artemiss a răspuns:

Poi daca ai uitat parola poti sa o afli. E simplu, dai la parola uitata si ai sa primesti un email si iti schimbi parola.De data asta tine-o minte! Si daca vrei dupa sa iti stergi hi5-ul intra pe el si da anulare cont.Succes

| alexdop21 a răspuns:

Fa-ti alta adresa de hi5 si aia se va sterge automat dupa ceva timp, oricum nu cred ca o poti sterge pentru ca foloseste sistemul yahoo

| cooola a răspuns:

Pai. poti afla parola la asta daca vrei, cand scrii id si parola ca sa intri pe hi5 mai jos scrie am uitat parola.si o sa iti apara ceva unde scrii id si pe acel id o sa primesti un email cu titlul " reinitiare parola" (sau ceva de genu ) si dai clik, si iti pui parola pe care o vrei... bft daca nu intelegi cum ti-am explicat aici dai un mesaj prvhappy.

| Loly a răspuns:

Pai ai putea sa-ti reclami hi5`ul si ti`l dezactiveaza ei. happy pup :*

| adela22 a răspuns:

Intri pe adresa www.hi5.com si sub casuta de conectare exista scris "Ai uitat parola?" intri si iti scrii adresa ta de email in casuta respectiva si ei iti trimit pe email un cod prin care iti poti reinitializa parola, dupa care o data de ai intrat in contul tau ai pe bara de sus optiunea "Cont", intrii pe ea si exista in partea stanga optiunea "Anulare cont".

Succes!

Tine-ma la curent daca ai reusit, iar daca nu iti voi explica inca o data.

pupici:*

| BuMeRaNg a răspuns:

Pai daca i-ai uitat parola de ce nu incerci sa o schimbi.laughing.eu asa am facut...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un email la hi5 ca ai uitat parola si ti-o da ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanducosmin87

| Cr7adi a răspuns:

Cred ca nu poti

Răspuns utilizator avertizat