| Briosaaa a întrebat:

Cum as putea sa ma trezesc mai repede dimineata ( ma refer ce sa mananc, etc )?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai in primul rand spala-te pe fata si mananca ceva usor... cereale si iaurt ar fi indicat. exclus bananele care baloneaza etc.succes! :*

| ancutsa410 a răspuns:

Adica sa mananci ceva ca sa poti sa te trezesti de dimineata?
nu cred ca exista asa ceva. poate un laxativlaughingrolling on the floor glumeamtongue
activeaza alarma la telefon si o sa te trezesti de dimineata sau seara nu te mai culka pe la ora 3-4. ora 11 e perfectahee hee