| Bert a întrebat:

Cum as putea sa-mi conving parintii sa ma lase cu parul mare sad ei ma lasa sa am parul mediu gen zac efron - si cateodata il am mai scurt. dar eu as vrea sa il am ca andy sixx solistul de la black veil brides happy

Răspuns Câştigător
| anamaria91 a răspuns:

Pur si simplu nu mergi la frizer si basta. Nu te poate lua pe sus pentru un asemenea lucru. Bate-i la cap cu asta. Arata-le poze cu tipi cu par lung (numa ai grija sa nu isi faca impresii gresitelaughing). Ai grija de par. Parul lung e o responsabilitate destul de mare. Si in caz ca reusesti sa ii convingi, scoala ti-ar putea da bataie de cap pentru ca desteptii de directori au o manie ca baietii sa aiba parul scurt. In fine.
Spune-le sa nu iti mai controleze viata ca e a ta si o sa fi pampalau daca te obisnuiesc asatongue (la mine a functionat la un moment dat)
Bafta!

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuia să precizezi vârsta. Roagă-i să te lase să încerci şi dacă nu-ţi place cum îţi stă te vei tunde aşa cum vor ei. Spune-le asta dar cu calm! Baftă!

| mhg a răspuns:

Cât de lung? Ca Andy sixx în videoclipul melodiei "Knives and Pens" sau ca în videoclipul melodiei "Perfect Weapon". Adică pe la urmă te vor lăsa să ai părul la aceeaşi dimensiune ca Andy în "Knives and pens" dar precum în " Perfect Weapon" nu cred că sunt şanse să te lase. Oricum încearcă să le explici că este o idee de moment şi vrei să o pui în aplicare că pe la urmă şi ei când au fost adolescenţi bănuiesc că au avut tot felul de idei şi dorinţe aşa că sunt nevoiţi să te înţeleagă.

| anamaria91 a răspuns:

Cum spun versurile "Nu conteaza cat de lung am parul,
Mai presus e cat si cum gandesc."

http://www.youtube.com/watch?v=qmtKqnTlCdk

| Catte a răspuns:

Decat scurt.hee hee. Spune-le ca te-ai saturat sa isi bata joc toti frizerii prosti de capu` tau.hee hee. Tunde-te singur. daca te pricepi.happy

| Bert explică:

Am 15 ani

| Bert explică:

Cum e in knives and pens imi place happy dar nu sti care sunt sansele sa ma lase... crying

| Bert explică:

Faza dura la mine ca imi zice daca nu te duci si te tunzi merg eu cu tine si taicamiu e cam prost -.-

| RoxxiSixx a răspuns:

Buna! E super parul lui dar nici el nu il mai are lung acum. Dar ii statea mai bine inainte. Ma rog oh go on. Poi depinde ca poate parintii tai nu te lasa pentru ca stiu ca nu`ti sta bine dar daca tie iti place ei nu au cum sa schimbe asta :d.