| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-mi conving parintii sa ma lase sa-mi las parul mediu macar? (numai zic lung)

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cati ani ai in primul rand, iar treaba cu lasatul parului lung este alegerea ta

| olly13 a răspuns:

Spune-i ca asa esti moda si asa se poarta acum

| Sua a răspuns:

@Denisadeni sunt baiathee hee

| DD_4997 a răspuns:

Nu inteleg de ce nu te lasa. ce e rau in asta? in fine. nu stiu care sunt conceptile lor dar vreau sa te ajut. Spunele ca iti doresti sa fii si tu feminina. sa arati ca prietenele tale(in cazul in care ele au par lung), spune-le ca asta te-ar face foarte fericita.vezi tu nu cred ca e asa greu.

| DD_4997 a răspuns:

Eh, treaba se complica. sorry