| Raduu a întrebat:

Hey, care stiti cum as putea, cand intru intr-un folder cu poze sa imi arate direct imaginea (aceea icoana sa fie imaginea pozei)... v-ati prins voi. Ca imi arata la fiecare poza aceea imagine cu "bmp"/"gif". Tinand cont ca am windows7, si tipa parintii la mine ca de ce nu se vad pozele straight face. Pls help! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Intrii in folderul cu poze.Sus,sus sus,mai sus de Sagetile pentru "inainte/inapoi", Ai "View".Dai click stanga pe ea, Apoi alegi Thumbnails ori filmstrip.
Si cu asta bastalaughing. sper ca despre asta sa fie vorba.

6 răspunsuri:
| Raduu explică:

...gata nu mai am nevoie, am gasit :-

| addictedToBitches a răspuns (pentru Raduu):

Explica-mi si mie cumm

| Raduu explică (pentru addictedToBitches):

Intrati in Control Panel > All Control Panel Items > Folder Options > "View" tab > Debifati "Always show icons, never thumbnails". Succes!

| Raduu explică:

A, nulaughing Era undeva la folder options.Dar apreciez ca ai raspuns big grin

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Ah...okhappy.ma bucur ca ai gasit.

| anny_2450 a răspuns:

Hey! aceeasi problema o am si eu. raduu, poti sa-mi spui cum ai rezolvat-o?