| ady112 a întrebat:

Cum as putea sa scap de parul de pe picioare fara sa apelez la bic sau ceara... Help!

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Pai nu poti! Adica daca nu vrei bic sau ceara, mai este epilator dar nu iti recomand, masina de tuns care e cea mai ok parerea mea, sau crema depilatorie, care o tii 5 minute si dupa la dus iti cade parul.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu masina de tuns

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba, v ati tampit toti baietii de 14-15 ani? toti vreti sa va radeti pe picioare? ce dracu?

| NoNameexd a răspuns:

E mai bine cu ceara, sau crema depilatoare, cu picu creste si mai repede. in afara de astea, nu ai cum sa scapi.

| bogdan133 a răspuns:

Incearca cu un aparat specializat pentru asa ceva, desi va fi cam dureros.