| TeLefonCubĻuştutž a întrebat:

Cum as putea scapa de obiceiul (prost) de a injura, adica nu cred ca trec nici 2 min sa nu injur, ``sa imi bag p*** ``sau ``ma p** pe ele`` chesti din astea, am ajuns sa am probleme cu cei din familie si prieteni chiar si profesori pentru ca ii m-ai injur din cand in cand, sau injur in pauze si ma aud profesorii, am umblat cu un anturaj cam prost cu persoane mai mari ca mine si de aici vin si chestiile astea, plus ca eu sunt o fire foarte impulsiva si ma enervez usor...

Răspuns Câştigător
| MariusSB a răspuns:

Incearca in momentul in care vrei sa injuri sa respiiiiri...insiriiii sau musca ti buza inferioara!

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca persoanele care injura sunt prost educate, iar tu nu vrei sa dai dovada de asta, nu?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii unui prieten sa umble dupa tine si cand te aude injurand sa te pocneasca peste cap... ca dresura la nimale numa ca in loc de mancare primesti palme.

| 21Ratio a răspuns:

Incearca sa fii mai calm si sa nu te mai enervezi din nimicuri.

| dragonu35hp a răspuns:

Incearca sa nu injuri sau macar injura in gand si gaseste alt motiv sa nu te enervezi..gandestete ca asta e si..nu te enerva happy eu asa fac. sper ca am fost de ajutorhappy