| Danny a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Sunt o fire foarte impulsiva, ma enervez repede, si cand imi "sare tandara" lovesc, stric totul, etc... Si mai nou am aflat ca pot sa dau si in persoane. Vreau sa intreb, ar fi bine sa consult un psiholog?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este obligatoriu! Cine a lovit o data un om o va face si a doua oara si a treia oara, si violenta va fi metoda de rezolvare a conflictelor! Este foarte bine sa mergi la psiholog care sa te indrume spre alt mod de descarcare si refulare a violentei si a frustarilor tale. De multe ori aceasta stare de nervi denota o lipsa acuta de magneziu din organism. Pentru aceasta situatie se afla pe piata Magne B6!

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Probabil ai vreo frustare, probabil s au adunat mai multe si simti nevoia sa te descarci, mai e si sangele tanar si ai energie, cred ca nu de psiholog ai nevoie si de ceva unde sa ti descarci energiile, cumpara ti un sac de box

| Liviu222 a răspuns:

laughing) nu esti singura stai linistita. Sunt multi oameni "recalcitranti" care nu se pot stapani. Incearca sa iti modifici putin modul de a te manifesta si totul se va rezolva de la sine

| mistikk a răspuns:

Hmm.am face o echipa bunabig grineu m-am pierdut cu firea acum o saptamana cand unu mi-a zgariat masina l-am batut mar nu realizam ce fac dadeam in continuare pentru ca este foarte scump sa o vopsesc iar bani nu prea mai sunt asa multi