| S3nZZoR a întrebat:

Cum cer numarul de telefon al unei fete?

Răspuns Câştigător
| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Daca e o fata cunoscuta si daca te-a refuzat pana in prezent trebuie sa vezi ce o deranjeaza la tine, daca te schimbi ti-l va da! daca vrei sa ceri numarul unor fete dragute pe care le vezi pur si simplu pe strada fii cat mai unic sau haios sa le impresionezi...sa stii ca fetele urasc comportamentul grosolan de tipul : HEI PAPUSA! poti sa ii spui de exemplu ca trebuie sa dai un telefon urgent si ca nu ai credit daca ti-l ofera iti dai un apel dar sa fie pe silent...atunci poti sa ii spui: ACUM AM NUMARUL TAU INSA ASTEPT SA IMI DAI TU UN BEEP, NU VREAU SA TE DERANJEZ! si de aici poti sa mai vorbesti cu ea, dar daca o suni tu inainte nu cred ca va vorbi cu tine, trebuie sa o lasi pe ea. depinde si de fata

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin viu grai sau prin solicitarea adresata printrun mod de socializare.

| Criminal2 a răspuns:

O rogi frumos si-i dai un motiv pentru ce-ti trebuie, sau poti spune ca e o provocare de la un prieten si rogi un prieten sa o faca sa creada asta.

| S3nZZoR explică:

Cristina e buna tehnica, merge si in cazul daca vorbesc cu ea pe facebook de mai mult timp?
Si daca o fata mi-a cerut numarul e bine?