| ZuAgain a întrebat:

Cum credeti ca se va continua naruto shippuunden?
cine va fi ales ca al 6-lea hokage?
ce se va inampla cu sasuke?
In data de 27 se termina fillerele si se reia seria deci haideti sa vedem care varianta e mai buna

5 răspunsuri:
| ღHinataღ a răspuns:

Sasuke vrea sa fie hokage, naruto nu mai are sanse

| Anne250502 a răspuns (pentru ღHinataღ):

Eu cred ca are mai multe sanse Naruto caci pana acum Sasue era ninja dezertor(cine l-ar alege in locul lui naruto care i-a salvat de Pain cand Sasuke dorea sa distruga Konoha).

| Anne250502 a răspuns:

Naruto devine al 6-lea Hokage si se imprieteneste cu Kurama(numele lui Kyuubi), Sasuke se intoarce in echipa 7 (Pentru Itachi). Naruto isi cunoaste mama si tatal(al 4-lea Hokage), dar il pierde pe Jiraya.

| DarkCatYutsuko a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EUfGkfuRWnQ
aici e episodul special din 2011 pai al 6-lea hakage va fi naruto
pai cu sasuke...reuseste sa omoare batranii satului. isi reabiliteaza clanu si mai incolo nu stiu...