| mulinobianco a întrebat:

Cum credeti e normal ca atunci cind vorbesc cu fostul meu prieten la intrebarea "ce faci?" sa-i raspund "pling" el stie ca eu il mai iubesc, si el ma iubeste (din spusele lui) dar nu putem fi impreuna din unele motive.Deci e normal ca sa-i spun ca pling?

3 răspunsuri:
| G a răspuns:

Nu-i zi. faci baiatul sa se simta vinovat. raspunde si tu cu un "bene" mai lipsit de chef asa, daca vrei sa arati ca esti trista.

| PandaCrusher a răspuns:

Nu-i spune asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa parerea mea nu.nu trebuie sa-ti arati slabichiunea mai ales fata de fostul'. comportate de parca ai fi de piatra, oamenii nu trebuie sa-ti vada problemele personale. fundita?love struck