| Answer17 a întrebat:

Cum de unii copii au fata plina de pistrui?
si de la ce li se fac?
Eu am intalnit azi un baiat pe strada care arata ca un caine dalmatianhee hee

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Buna.Uite aici niste poze foarte,, scarboase":
http://pozemedicale.org/Boli_de_Piele/Pistrui_imagini.html
Pistruii sunt un fel de boala de piele, dar nu asa grav ca(,) cancerul de piele.In special, ei apar dupa prea multa expunere la soare.
Poti citi aici cum scapi de pistrui : http://www.kudika.ro/articol/frumusete~tips/3925/adio-pistrui.html

Sa sti ca nu este haios sa razi de unele persoane cu aceste pete pe piele. Oricui poate sa i se intample!

| Answer17 explică (pentru τττ):

Doamne, chiar sunt hidoase pozele alea...
Nu trebuie sa scap de ei pentru ca nu am asa ceva din fericire.
Nu am ras de nimeni cu pistrui, m-a intrebam ce este cu ei, recunosc ca poate m-am holbat de cate-va ori la persoanele cu fata plina de pistrui, dar nu a fost cu intentie.

| τττ a răspuns (pentru Answer17):

Ok.

5 răspunsuri:
| coooooo a răspuns:

Te nasti cu pistrui nu ii face.Deobicei copii deschisi la culoarea parului sau pielii sau pistrui de exemplu copii roscati sau cei blonzi

| coooooo a răspuns:

Au pistrui*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa te nastiwinking