| Ionela256 a întrebat:

Cum e cu notele astea.la examenele de bilingv engleza.conteaza.
? funda...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilingvul conteaza doar daca, esti pe ultimul loc pe lista celor care intra in clasa dorita, si esti pe ultimul loc cu inca o persoana cu aceleasi note la examene mate`roamana, cel care are nota mai mare la bilingv intra.

Bilingvul in rest nu prea conteaza, doar sa il iei.winking

| Sergiu_9417 a răspuns:

Salut,notele la bilingv engleza din cate stiu eu nu conteaza, conteaza doar daca ti-ai luat examenul sau nuhappy dar in caz ca, la repartizarea pe licee va fi bataie mare pe locuri si veti fi multi cu aceeasi medie, se tine cont si de nota de la engleza happy Bafta