| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Cum e posibil asa ceva? http://www.apropo.ro/wow/eminem-a-murit-intr-un-accident -de-masina-4775813 Oare este adevarat? :((:((

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Nu este absolut deloc adevarat! Articolul este foarte vechi si a iesit inainte sa iese piesa not afraid.Deci nu are cum sa fi murit daca el canta in melodia aceea.Am auzit si eu stirea asta proasta si fiind o mare mare mare fana a lui m-am simtit jignita ca unele persoane uzeaza lucruri asa importante doar ca sa faca o stire si sa o citeasca multa lume.Fii linistit/a ca la cat de celebru e Eminem stirea cu moartea lui s-ar fi auzit peste tot in lume! Oricum, eu acum vin de la tv si era intr-un program la un concert live deci.laughinglaughing.nu a murit! Eminem 4 life:X:X:X:X

10 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nu se stie daca este adevarat. Uneori ce zice presa, nu e deloc adevarat.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Nup...nu este adevara v-a dat seama ca ar fi trebuit sa arate pe toate programele app: am prieten pe facebook unul care se ocupa cu pagina lui eminem, e din Detroit, si a zis ca nu e adevarat nimic

| Liviu_2320 a răspuns:

Vedem in alta zi eu sper ca inca este in viata, oricum nu cred ca a murit intr-un accident auto worried

| stefan97nic a răspuns:

Nu este adevarat.Cum sa fie adevarat is prosti aia care au scris articolul.

| SkRiLlExME a răspuns:

Fals

| DanDannn a răspuns:

Nu a murit. dar pentru a confirma asta trebuie sa imi dai o funda...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pe internet circula o stire potrivit careia Eminem ar fi murit in aceasta dimineata intr-un accident de masina."

cand ii aud asa imi pun mainile in cap, vor sa isi faca reclama, mint in ultimu hal...

| Valyyy a răspuns:

Nu pentru ca stirea e din 18 august 2009winking

| CrAzYyo a răspuns:

Nu poate sa fie adevarat... nu are cum sa moara EMINEM... a murit doar prietenul lui " Dr.Dre ".

| Daniel_2028 a răspuns:

Tu vezi din ce data e articolul?(18 aug 2009)Nu e adevarathappy