| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci meditatii la o materie cu profesorul de la clasa? se comporta altfel la clasa cu tine sau care sunt schimbarile lui de comportament in ceea ce te priveste?

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Eu fac meditatii cu profa de romana si crede-ma ca se comporta mai bine decat la clasa.La clasa tipa si e nervoasa din niste cauze mai...nu conteaza.Are mai multa rabdare si e mai linistita.Mi-e imi place mai mult sa fac doar eu cu doamna, decat cu toti colegii in clasa.

| cristinamaria a răspuns:

Daca te vei comporta la fel de bine (sa presupunem ca esti o eleva buna, eu nu te cunosc). Sigur nu va avea nici o treaba cu tine.Iar daca uneori ai mici scapari nu va avea catalogul si nu te va afecta cu nimic, de obicei spun ca iti vor pune vreo absenta sau un 3, etc.Dar daca nu ii aminteste un copil de obicei uita.Se va enerva foarte tare daca vede ca nu veniti din interes sau pur si simplu nu veniti.Ex:la noi, acum nu mai facem din cauza unor elevi care in timp ce noi faceam meditatii, ei stateau pe ''derdelus''. deci aveti grija ce faceti happy (Funda?)

| ovi13 a răspuns:

Depinde de profesorbig grin...de ex eu fac si la romana si la mate iar la mate se comporta fix la fel nimic schimbat dar la rom cum sa iti spun cea mai mica nota cred ca e 9.50big grin