| liutzahp98 a întrebat:

Cum e sa fi indragostit? Dau funda la raspunsul care imi place cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Te simți foarte bine,e un sentiment foarte plăcut parcă atunci când stai cu persoana iubită uiți de griji,de durere,de suferință ai vrea ca timpul să stea în loc,ca să îți petreci fiecare secundă din viață langă cel iubit să vă plimbați să vorbiți să vă distrați să stați, împreună.
Pe deasupra ești foarte fericit, calm, entuziasmat, euforic.
E un sentiment atât de frumos încât nu se poate descrie ușor.

3 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Dragostea e un sentiment incredibil de tare. Te simti de parca nu ai mai trai pe acest pamant si esti undeva departe doar cu persoana de care esti indragostita.
Bye

| OOOLEOOO a răspuns:

Nu prea mai intalnesti oameni care sa iubeasca
''Iti ofer iubirea mea in schimb iubirei tale'' asa functioneaza majoritatea cuplurilor.
Omul simte nevoia de iubirea al unui partener pentru ca el este fara iubire pe dinauntru.

Trebuie separata iubirea de instinctul de atractie sexuala.

| gingergirl1 a răspuns:

Un sentiment ciudat si in acelasi timp foarte placut care apare cand vezi persoana iubita! Cand te uiti la el zambesti instantatneu, uiti notiunea timpului, uiti de toate grijilehappy