| efimash a întrebat:

Cum este corect sa faci exercitii fara sala ca sa ai o masa musculara mai mare?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent ca a 2 oara nu mai repet! ai slabe sanse acasa, oricum daca incerci trebuie sa mananci multe alimente bogate in proteine (carne foarte multa), poti incerca sa faci flotari abdomene si genoflexiuni etc. dar la sala e altceva, ai aparate profesionale, personal iti recomand sala! dar acasa ai sanse mult mai putine! crede-ma! daca faci sala si nu iei proteine din pastile, prafuri si alte chestii e perfect! ai sa vezi happy