| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sa ai primul sarut? Adica cum se intampla? Unde? Cand? La ce varsta?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Este asa cum simti tu.Se intampla asa cum vrei tu, cand vrei tu, unde vrei tu si la ce varsta vrei tu.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Este un sentiment unic care se-ntampla odata in viata! Primul sarut, sigur nu se uita niciodata happy
Se intampla de la sine, nu conteaza locul si nici varsta(totusi indicat de la 12-13 in sus) atata timp cat sentimentul e reciproc happy

| asdfghjkl33 a răspuns:

Este foarte frumos, un sentiment unic. Nu trebuie sa se intample fortat, vine de la sine. Nu conteaza locul, timpul sau varsta atat timp cand simti ceva pentru persoana respectiva