| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Cum fac ca fata cu care vorbesc seara de seara cu ea la webcam, sa fie impreuna cu mine (ea vorbeste cu mine ca prieteni, stiu ca simte ceva pentru mine dar nu vrea sa-mi arate ceea ce simte)CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Spune-i ca tu chiar ti la ea, ca tu chiar o vezi langa tine mult timp, ca ea e ceea ce cauti tu si ca nu o sa o lasi sa plece pur si simplu, ca nu o sa ii da-i pace pana cand nu o sa fiti impreuna, fiindca daca nu o sa fiti o sa fie cea mai mare greseala a vieti tale, ca ea te intelege si ca momentan e cea mai buna prietena a ta si ca nu vrei sa strici prietenia cu ea dar ca daca o sa ramaneti doar prieteni nu o sa poti rezista sa nu plangi cand o sa o vezi cu alt baiat fiindca tu ai sentimente pentru ea, ca vrei sa ii dovedesti cat de mult iti pasa iar daca ea iti spune ca nu tu nu ai cum sa ii dovedesti asta, ca vrei sa fie fericita si ca daca ea considera ca e corect sa nu iti dea nici macar o sansa atunci nu o sa o mai deranjezi si chesti, dar sa stie ca o sa regrete asta si ca daca acum iti spune nu, tu o sa incerci sa treci peste fiindca nu poti sa o astepti la nesfarsit, ca o sa o astepti dar daca vezi ca ea nu isi doreste tu o sa o lasi in pace fiindca vrei ca ea sa fie fericita... cam asta, daca nu merge, nu stiu ce sa zic laughing

| Ady_Adryan_2000 explică (pentru lizy12iul):

Mersi pentru raspun :*