| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac patratele pe abdomen in maxim 1 saptamana de zile fara proteine(pastile care iti creste masa musculara)Vr sa imi raspundeti detaliat adica Ce trebuie sa mananc ce exercitii sa fac etc...Care imi da cel mai bun raspuns ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene de 2 ori pe saptamana (trebuie sa lasi muschii sa se dezvolte). a cate 4 serii, pauza 5 minute intre ele. diferite exercitii, mananca alimente care contin proteine precum carnea de pui (piept) carne de peste, vita. dar si alimente care contin carbohidrati precum cartofi in principal, mazare, fasole. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| anonim_4396 explică (pentru TheRealDaniel):

Merci de raspuns happy

| TheRealDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere big grin funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Esti femeie de vrei funda?

Eu nu inteleg cum poate lua in serios cineva raspunsul cuiva care adauga "funda" la raspuns.

Si serios. abdomene pentru patratele? Alt copil pampalau cu sfaturile lui.

Recomanzi carbohidrati ( si ai ales si cea mai PROASTA sursa, cartofi ).

Eu nu inteleg... daca nu stii NIMIC, de ce dai sfaturi? Doar pentru ca esti un COPIL MIC PAMPALAU care vrea si el funda?

Puneti mana si documentati-va amandoi :
http://www.culturism.ro/......domen.html

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Cosmin86):

Hopa. ai invatat sa citesti si tu? Ai gasit ceva pe site ce este contrar a ceea ce am spus eu si de acum esti tu mare si tare ca ai citit aia. lasa-ma cu articolele tale.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pardon 1 luna de zile