| felixmoxu a întrebat:

Cum fac sa il pacalesc pe tata sa ne dea masina mie si lui fratemiu masina la disco?
Fratemiu tocmai a luat permisul big grin funda. big grin

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! mai bine ii spui adevarul. si vorbesti cu el. ii spui ca nu se intampla nimic rau, sunteti mari si responasbili de faptele voastre. de ce sal minti? daca se intampla ceva cu masina si o loviti dupa aceea o sa se supere pe voi si altadata nu o sa va mai dea masina. vb cu tatal tau si poate va va lasa.

5 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Simplu: Nu il pacalesti! Exista si taxi-uri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa vo dea in veci si bine face. Abia si a luat permisul + mers la disco unde se consuma alcool + condus noaptea nu e niciodata o combinatie buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ziceti ca poate veni si el!

| dididedediu a răspuns:

Punete bine pe langa el, roagal frumos si spunetii ca sunteti destuli de responsabili si ca puteti avea grija de masina lui si ca nu faceti niciun accident.ca deja ati crescut numai sunteti copii.si ca nu trebuie sai fie frica ca nu se intampla nimic

| anamariarapidista a răspuns:

Paai spune-i ca te duci cu fratele tau la ziua iubitei lui sau a prietenului tau