| paynehunter a întrebat:

Cum fac sa lovesc mingea mai tare, adica sa dau un sut puternic, bombeu, ce muschi sa imi lucrez, cum? Am 15 ani si lovesc destul de tare mingea... dar eu vreau si mai tarelaughingAstept raspunsuri de la fotbalisti sau sportivi.

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Eu sunt portar la Atletic Fieni.
Am 17 ani. Pe la varsta ta am avut aceaiasi problema, in meciuri il puneam pe libero sa degajese ca eu nu prea pute-am.
3.M-am intersat si uite ce am facut.
4.M-am inscris la sala de forta fac 2 ore pe zi numai picioare, dupa ce ieseam de la sala dormeam 2-3 ore.
Iar dupa ce ma sculam ma duceam pe teren sa alerg. Faceam cate 30-40 de ture pe seara.Dar tine minte cand alergisadalearga pe varfuri) asta conteaza cel mai mullt.
5.Acum dau suturi si degajari fortate si precise de nici nu ma gandeam.

4 răspunsuri:
| paynehunter explică:

Ms pentru raspunsuri Bucsa, ma apuc in vacanta de vara de sala(oricum ma apucam) si am sa includ niste ture de teren pe varfuri, sigur o sa ma ajute.

| blueprimrose a răspuns:

Picioarele? laughing astea cred ca trebuie lucrate! sunt acolo diferite aparate dnalea! intrebi si iti spun aia...

| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

Iti trebuie extrem de multe abdomene. deoarece iti trebuie legatura abdominala foarte puternica. si multe genoflexiuni... sper ca te-am ajutat... funda?

| djgaby9699 a răspuns (pentru SkaRrY4MyLoV3):

Cam cate abdomene? 150-200 sunt de ajuns? sau trebuie mai multe? 300-500 genoflexiuni ajung? cam atatea pot face ew!