| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ma combin cu o fata care ii place de mine dar nu vrea o relatie?

12 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai.
Incerci sa vorbesti cu ea despre asta.
Poate nu vrea o relatie deoarece ii e teama de acea,, relatie'' sau pur si simplu. nu vrea!

| Butsilee a răspuns:

Hmmm stati mai mereu impreuna, pupativa sarutativa si aia e...mai mult ce pot sa iti zicthinking vrea sa va sarutati nu? raised eyebrows dar ce are fata asta? thinking

| miha<3 a răspuns:

Pai in primul rind:CITI ANI AI?! inteleg ca esti adolescent si eu sunt dar nu inteleg termenul a se "combina"adica te combin esti o culoare... un indredient de mincare...nu stiu, poate ca daca esti asa de "demodat" incit sa nu sti ca acum nu se mai foloseste termenl"combin"laughing
in al doilea rind:CONSULTTA UN DICTIONAR SI INVATA SA SCRI INAINTE SA PUI O INTREBARE!("care ii place de mine" eu credeam ca se zice"careia ii place de mine")
si in al treilea rind sfetul:comunicare, comunicare, comunicare! intreab-o de ce nu vrea sa se "combine" cu tine si o sa vezi cauza poate a suferit din dragoste, sau poate nu se simte pregatita etc daca e una din astea nu ai ce face, iar dac nu iti raspune nu ai ce face ca vorba aia DRAGOSTEA CU FORTA NU SE POATE!
succes! si data viitoare nu uita dictionaul, da?
by crissu_crazy

Răspuns utilizator avertizat
| zzzuperman a răspuns:

Sa o lasi balta pentu ca ori cat te ai chinui numa o sa iti faci mai mult rau, crede-ma daca a luat hotararea asta ca nu vrea nu o faci sa se razgandeasca nici daca stai in cap nu ii schimbi decizia.Succes big grin

| VeryKiwiful a răspuns:

Fii un prieten bun. iar cu timpul cine stie?

| putzoc a răspuns:

Faza cu fii un prieten bun nu merge in toate cazurile...am facut si eu intr-un caz cu o fata la fel si cand am ajuns la pasul in care ea voia sa devina iubita mea zicea ca nu poate pentru ca ne-am apropiat mult prea mult, si daca nu o sa mearga intre noi o sa sufere pentru ca a pierdut un prieten bun dar si un iubit. so...scoate-o in oras iesiti la un club cu mai multe persoane va distrati dansezi cu ea cat de mult vorbesti cu easi dupa ce o sa bei un pahar de ceva o sa iti iasa cuvintele din gura fara sa te straduiesti mult. si uneori ies vorbe bune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de nu vrea¿? Probabil în trecut a avut o dezamăgire in iubire. Dovedește-i ca o placi cu adevărat si ca nu ai sa o faci sa sufere și dacă nu te crezi în stare de asta renunță nu o mai răni și tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am combinat cu ea dar ne-am despartit la ales pe altu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic si mie mi s-a intamplat acelasi lucru dar ea e cu altu am aflat de abia azi e greu ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Date pe langa ea fa-i complimente si vede ca esti baiat bun si poate poate la mine a mers

| Smekerul_2281 a răspuns:

Nustiu?

Plac o fata dar nu stiu daca ma place ce sa fac sa aflu?