| lucian13 a întrebat:

Cum sa ma combin cu o fata care ma place dar nu vrea sa aiba o relatie?

Răspuns Câştigător
| thegreenalien a răspuns:

Vorbeste-i frumos, cumunica cu ea si dovedeste-i ca nu are nimic de pierdut. Spune-i sincer ce simti pentru ea si fi deschis in fata ei, ascult-o si ajut-o cand are nevoie de tine si asteapta se se hotarasca ea cand vine momentul potrivit, nu face presiuni asupra ei, doar acorda-i atentie si fa-o sa se simta bine langa tine. Invit-o sa iesiti, plimbati-va si povesteste-i lucruri personale. O sa aprecieze faptul ca te deschizi in fata ei si o sa iti urmeze exemplul si de aici pana la a fi impreuna nu mai e decat un pas

11 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Pai, daca spui ca te place ar trebui ca totul sa decurga usor. Totusi, daca ea nu vrea o relatie incearca sa aflii de ce anume... poate tocmai s-a despartit si momentan numai vrea sau poate este un alt motiv. Ascult-o si castiga-i increderea. Nu o forta pentru ca asta nu va face decat sa o indepartezi. Cel mai bun lucru pe care il poti face in momentul de fata este sa te comporti ca un adevarat prieten, sa o scoti in oras, sa petreceti timp impreuna, astfel ii vei da sansa de a te cunoaste mai bine si de a se indragostii de tine. Totul tine de rabdare si de tine, asta daca intr-adevar tii la ea. Bafta multa!

| DiannaDi a răspuns:

O iei incet la suc, la o plimbare prin oras, incerci sa te implici in activitatile ei, sa-i devii intai prieten apropiat, dupa care se va indragosti fara sa isi dea seama de acest fapt! chiar functioneaza:X
succes:*

| zumk1 a răspuns:

Usor o scoti usor in oras si ii castigi increderea cu timpu cand vezi ca prietenia voastra e mai mare ii spui ca ai vrea sa fi cu ea si ca stii ca ea nu prea ar vrea o relatie si negociezi cu ea si crede-ma ca tipa va fi incantata si dupa aia dupa ce reusesti sa te combini cu ea totu va veni de la sine si tipa va fi innebunita dupa tine!

Merge asa am facut eutongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii spui frumos tot ce ai de spus daca nu vrea nu-ti raspunde mai inceraca si asteapta mai tarziu paoete acum nu e sigure de o relatie ca poate avea cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui : ma topesc dupa tinee smug, aluna mea sta la soarewinking si daca nu te baga in seama, spune`i daca ai fii un muc, m`as scobi in nas chick chick. daca vei urma raspunsul meu, ea sigur te va refuza, probabil nu o sa ti`o ierti niciodata, te vei distruge ca nu esti cu ea, mai tarziu o sa ramai singur intr-o garsoniera, ca un aurolac si ea se va casatori si iti va face in ciuda, o sa ai un servici de rahat, nu o sa ai bani, sa-ti un TV mai bun, deci o sa prinzi doar filmul de 10! si TVR1, o sa mananci carnati cu paine si ketchup in majoritatea timpului, o sa te latre cainii cand te vad, copiii o sa te injure si o sa`si bata joc de tine pe la spate, pentru ca vei fii morocanos si ursuz. HAHAAAAAAAAAAAA laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune i ca u chiar ti la ea. si nu o iei in ras sau glumesti.fi sincer si serio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca vrei sa faci sex cu ealaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac o curva dar nu gasesc vreau sa-mi fac o curva dar nu gasesc toate curvele sa apeleze la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AD

| flavio_4170 a răspuns:

OMG ma indragostesc prea repede. Stiu ca ce voi scrie eu nu iti va folosi cu nimic dar eu am incercat sa o scot la suc sau ceva de genul si nu era singura mai ea cu inca 4-5 fete si le-am facut tuturor cinste si ea a ramas sa zic shocata oare e ok? Adica imi poate spune cineva dc a ramas shocata?