| ஐAdeஐ a întrebat:

Cum faci sa uiti pers iubita?cryingcryingbroken heartbroken heart
funda pentru cel mai bun rasp!

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Hehehappy pai asta e o intrebare destul de buna! ai putea in primul rand sa stergi orice amintire poza, sms, scrisoare care e de la el sau iti aduce aminte de el... apoi sa incerci atu nci cand ti vine gandul la el sa faci ceva amuzant care sa iti distraga atentia de la acel lucru!
timpu rezolva totu, daca e neaparat nevoie sa uiti nu ai ce face, viata merge inainte si s-ar putea sa gasesti pe altcineva care sa te merite. Nu exista reguli pentru nimeni toata lumea a trait macar o data in viata asa ceva. Se va rezolva si daca ne spui si ce s-a intamplat poate te ajutam cu niste sfaturi. funditabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Iti ocupi timpul cu ceva eu cel putin stau p mess sau p net cauta p altcineva mai bine sunama 0742475249

| InoKo a răspuns:

Eu asa faceam...stergeam toate mesajele, rupeam toate scrisorile, ii stergeam nr de telefon din agenda, sfarimam toate cadourile de la el, si ma indepartam de persoanele cu care el prietenea.Ai putea sal ignori.Sau fa-ti terapia soc.Adica spuneti mereu ca a fost un mitocan si ca nu te merita.Ba incearca sa te mai si gatesti sa te machiezi sa te imbraci mai bine ca sa arati o domnisoara f. eleganta de mare onoare si dupa aia te pui in fata oglinzii si iti spui:"Nu ma merita!"... o sa va vezi ca daca te asociezi cu persoane care te fac sa-ti creasca respectul de tine si sa ai mai multa incredere in tine o sa vezi ca in cele din urma o sal uiti.Si o sa te uiti la el ca la un strain.sau mai rau ca la unu care nu a pretuit frumosul.Vezi si tu ce mai spun si altii.Eu cu asta team putut ajuta.Succes.

| eujiatat a răspuns:

Sa te indragostejti de un alt baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in locul tau masi aranja foarte frumos miasi face parul si masi machia cat mai bine si masi uita la el ca la un nimic sa vada ce a pierdut sa ii fac in ciudalaughingsi iasi spune ca nu merita osteneala! apoi lasi evita asi rupe orice legatuta cu el si tot ce imi aminteste de el asi arunca. Sper sa te ajute sfatul meuwinking

| Ghiul a răspuns:

Fa-ti alta.