| Bââzz a întrebat:

Ce sa faci atunci cand nu poti fi cu persoana iubita? cum sa-l uiti?

Răspuns Câştigător
| MentalHolocaust a răspuns:

Ascult muzica si incerc sa trec peste pentru ca stiu ca destinul are ceva mai bun pentru mine.Sau incerc sa lupt pentru el in functie de situatie si daca stiu ca ii pot face fata big grin

| Bââzz explică (pentru MentalHolocaust):

Multumesc

| biencutza240 a răspuns (pentru MentalHolocaust):

Incerci sa faci fel de fel de lucruri.

10 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Eu am sters toate legaturile sa fiu sigur ca nu o mai contactez, nr de telefon, id-uri de skype, de mess, facebook, ca nu cumva cand ma apuca dorul sa o caut si sa imi raspunda ca e cu altul. E nevoie de timp orce ai face.

| CandyღDulceata a răspuns:

Pai o inlocuiesti cu o alta persoana cum ar fi cea mai buna prietenawinking adesea ele sunt alinarea dupa un astfel de incident

| Bââzz explică (pentru CandyღDulceata):

Era vorba despre un baiatlaughing)da mersi oricum

| CandyღDulceata a răspuns (pentru Bââzz):

Stiu ca era vorba de un baiat laughing chiar de aia ti am spus ca prietena ta cea mai buna te ar putea ajuta happy

| beautifulpeople a răspuns:

Sentimentele nu se sterg cu buretele.E nevoie de timp

| food23 a răspuns:

Asculta muzica, dar nu deprimanta. petreceti mult timp cu prieteni si nu te gandi la el cand faci ceva funny cu amicii. treci la alt baiat. alegerea ta ce faciwinking

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Nu sta singur/a niciun minut

| AleeYourLove a răspuns:

Incearca sa-ti petreci timpul foarte mult cu prietenii si cu lucruri care iti plac cel mai mult happy. Incearca sa-l eviti din ce in ce mai mult, nu spun ca-l vei uita imediat. La inceput iti va fi cam greu... dar dupa maxim 2 saptamani. cu siguranta vei incepe sa nu-ti mai pese de ce face. Sper ca te-am ajutat macar putinwinking Succes!