| KristinnaKr a întrebat:

Cum faci un baiat care te simpatizeaza sa iti recunoasca asta in fata? Sau ce actiuni il dau de gol?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Felul în care vorbeşte, mimica corpului. De exemplu, cu tine va încerca mereu să aducă doar discuţii interesante. Iar prin mimica corpului: va fi mult mai agitat, eventual înroşeşte.

| yumary a răspuns:

Buna!
Pai vorbesti cu el, faci glume( dar ai grija sa nu pari penibiila)... oricum incerci sa fi draguta :-3
Cum iti dai seama ca te place?
Pai se da mare cand e pe langa tine..se poarta dragut cu tine ...se balbaie cand vorbeste..chestii din astea

| Eu1711 a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuie sa te arati foarte interesata de el, dar nici rece indiferenta, sa legi o relatie de prietenie si tunci vei vedea ca el ca fi foarte curios daca il placi sau nu si pana la urma iti va spune asta happy