| anonim_4396 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă am sânii destul de dezvoltați pentru un sutien?

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Poti sa pui o poza cu sanii si iti spunem noi marimea happy

| Anonim0506 a răspuns (pentru ywar):

Nu fac asta... Nu îmi expun corpul pe net

| Dandinelle a răspuns:

Atunci cand simti un discomfort cand faci sport, cand te misti rapid, alergi. Recomand folosirea unui sutien tip top, sport, fara padding si fara arcuri metalice, ca sa lasi sanii sa creasca cat mai natural si sa nu-i impingi in sus cu sutiene de tip push-up sau balconette. Aceste sutiene desi arata dragut, la sani mai mari, nu-ti mai lasa zona toracica sa respire si muschii din zona sanilor sa se manifeste, sa fie folositi.

| ibaal a răspuns:

Cand atarna pana la buricrolling on the floor

| Anonim0506 a răspuns (pentru ibaal):

Ce gluma bună... Am pus o întrebare serioasa

| Rd79 a răspuns:

Daca atarna ai nevoie de sutien. Daca nu, nu (decat daca nu vrei sa se vada forma sfarcurilor printr-un maieu subire sau ceva de genul).

| weloveit a răspuns:

Buna! Poti începe sa porti o bustiera pentru inceout, una simpla, apoi daca ti de pare ca nu e suficient de mare pentru tine, iti poti lua o bustiera cu cupe, daca vezi ca sanii tai ies din cupe poti sa incepi sa ti cauti sutiene, sunt pe marimi, dar pui sutienul peste bluza si vezi cum se fixeaza, in functie de asta iti iei mai mare sau mai mic. Nu este asa greu. Iei de la cel mai mic sutien si vezi daca te strage, daca iti vine bine etc. Poti intreba si in magazin, doamnele de acolo cunosc destul de bine marimile si iti pot da un sfat. Mult succes!