| andreeatobiy a întrebat:

Cum imi fac o aplicatie pe facebook? Gen: Cati copii vei avea in viitor? Funda ...raspuns rapid...

11 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Inveti php, html, css, putin Java, API-ul facebook-ului si cam atat.

| Ionait a răspuns:

Ai intrebat, citez: "Cum imi fac o aplicatie pe facebook? Gen: Cati copii vei avea in viitor? Funda ...raspuns rapid..." iar eu ti-am raspuns.

| Ionait a răspuns:

In mod normal nu m-as chinui sa-ti raspund, dar m-ai prins intr-o pasa buna.

Ai grija cum vorbesti. Eu unul nu te-am insultat asa ca cer acelasi tratament si din partea ta.

I-am raspuns chiar foarte repede ( in vreo 20min cred ). Daca ea vrea sa isi faca o astfel de aplicatie cat ar pocni din degete, ei bine nu se poate. Iti trebuie unele cunostinte ( i-am spus ce ar trebui sa stie ).

Mi-e oarecum simplu sa ii scriu eu o astfel de aplicatie dar pe moment nu am timp si chiar daca as avea nu cred ca si-ar permite sa dea cateva zeci de euro ( un pret standard pentru o astfel de aplicatie - avand in vedere ca are 11 ani ).

Daca tu consideri ca esti mai destept, chiar te invit sa faci aplicatia pe care o doreste "andreeatobiy" si dupa aia te rog sa imi dai si mie un link catre acea aplicatie.

| andreeatobiy explică (pentru Ionait):

Cine a spus ca am 11 ani?

| Ionait a răspuns (pentru andreeatobiy):

Data nasterii: 17 Apr 2001

Profilul tau spune asta precum si fotografia de la avatar.

Cred ca la mine s-a referit...

| andreeatobiy explică (pentru Ionait):

Am 14 cine are chef sa treaca data. corecta. Poza e facut acu` 2 ani la dansuri

| QuizMaster a răspuns:

Eu ma refeream la Ioait, dar faptul ca ai pus intrebarea asta ma face sa cred ca semeni cu el mai mult decat credeam.A da, si eu cred ca ai 11 ani happy

| andreeatobiy explică (pentru QuizMaster):

Nustraight face am 14

| tesss a răspuns (pentru andreeatobiy):

Serios? Mie mi-ai spus ca ai 13'14 si tu ai postat asta anul trecut deci practic trebuie sa ai 15 ani.Tu mi-ai spus 13'14.Si apropo Bogdan Iancu nu e la scoala 301, e la liceul George Cosbuc.Numai mintii!

| andreeatobiy explică (pentru tesss):

E langa scoala 301 >big grinP