| DoRiNuTzZzA a întrebat:

Cum imi folosesc bonusul pe cartela cosmote? Am gasit o cartela de dero si imi arata ca am vreo 400 de mesaje, minute si 40 de mb trafic de mobil, dar nu stiu cum sa ii folosesc. Fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la data cind ti-au fost acordate. Daca termini ce ai, da, poti folosi bonusul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaje poti scrie tuturor. Cei 40 MB trafic, numai daca ai si telefonul...

| DoRiNuTzZzA explică (pentru anonim_4396):

Pai am si extraoptiune, ma refer ca le pot folosi dupa ce mi se termina alea din extraoptiune sau? ....Am si interent pe telefon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoRiNuTzZzA):

Se pot folosi in interiorul celor 30 de zile acordate.

| DoRiNuTzZzA explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce mi le termin pe cele pe care le am din extraoptiune? De exemplu mi se termina traficul de mobil, il pot folosi pe ala din bonus?

| DoRiNuTzZzA explică (pentru anonim_4396):

Multumeschappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoRiNuTzZzA):

De la data cind ti-au fost acordate. Daca termini ce ai, da, poti folosi bonusul.