| IrinaVew a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat ( stau cu el de 1 an ) tine cu adevarat la mine? adica vorbesc foarte mult cu el. ne intelegem bine si afara. doar ca ne certam din toate prostiile! sa spun ca asa se inmtampla de cand suntem impreuna. nu stiu ce sa mai cred. adevarul este ca ne vedem rar. adica cam de 3 ori pe saptamana din cauza scolii. help!

Răspuns Câştigător
| MARINO123 a răspuns:

Sinteti amindoi 2 pietre tari? cind doua persoane se iubesc lasa unul de la celalalt, tu il iubesti? sau vrei sa stii numai parerea lui? cel mai bine si corect, intreaba-l pe el.Indiferent de raspunsul lui, nu-i face scene.