| TotEuMa a întrebat:

Cum imi pot face singura o gaura in ureche? Ce riscuri sunt (daca sunt )?

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Ei rahat te infectezi, acu si depinde cu ce eu mi-am facut singura cu cercelu' si nu m-am mai infectat si eu oh go on. eu ma uitam in oglinda si la inceput am simtit durere dar dupa cand apasam si mai tare imi amortea si n-am mai simtit nimic. Poti sa-ti faci si sigura daca vrei. kiss

| TotEuMa explică (pentru Mαdαliηα):

Dar dupa ce ai facut gaura te-a durut o anumita perioada? Si cum ai facut gaura cu cercelul l-ai apasat usor pana s.a facut gaura, sau cum?

| Mαdαliηα a răspuns (pentru TotEuMa):

Nu chiar, a durut asa dar mi-a trecut repede. Cum sa apesi incet? asa te doare si mai tare si ai sa faci gaura la pastele cailor. :3 Apesi tare straight face stiu ca o sa doara, o sa strangi din dinti oleaca laughing. Trebuie sa apesi tare o sa doara si o sa se faca gaura atunci cand auzi ca-ti pocneste. Vai ce fericita mai eram cand mi-a poctnit laughing)). Succes love struck

| TotEuMa explică (pentru Mαdαliηα):

Aoleu rolling on the floor))))). Cred ca o sa o pun pe sora mea sa-mi faca. Deja eu nu am curaj sa apas tare rolling on the floor).

| Mαdαliηα a răspuns (pentru TotEuMa):

rolling on the floor)))))) E mai naspa daca iti face cineva worried.

| TotEuMa explică (pentru Mαdαliηα):

Cred ca pana la urma o sa ma duc la o Bijuterie. Dau 15 lei dar macar stiu ca nu lesin in fata oglinzii.rolling on the floor))

| Mαdαliηα a răspuns (pentru TotEuMa):

rolling on the floor)))))))))))))))) Oke love struck

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Exista riscul sa te infectezi. Du-te la o bijuterie si ti se va da acolo gaura cu un cercel si un pistol steril. Costa vreo 15 lei in total.